Fizik tedavi egzersiz kütüphanesi
Vexrob'un geniş fizik tedavi egzersiz kütüphanesi
 • KATEGORİZE EDİLMİŞ YAPI

  Egzersiz havuzumuzdaki videoları bulmakta hiç zorlanmayacağınız bir filtreleme yapısı mevcut. Vücut bölgelerine, kas-iskelet türlerine, hareket türlerine, dereceye ve egzersizde kullanılan ekipman türüne göre sınıflandırılmış egzersizleri bulmak çok kolay.

 • AÇIKLAMALI

  Açıklamaları sadece sesli anlatımlara endekslemiyoruz. MoovBuddy'de her egzersizin önemli noktaları ve yazılı açıklaması da mevcut.

 • KISA, NET, ANLAŞILIR

  Video egzersizler, çok kısa olup hastanın net olarak anlayacağı bir şekilde hazırlandı. MoovBuddy'de egzersiz videolarında gereksiz hiçbir detaya yer verilmiyor.

 • DİKKAT ODAKLI

  Egzersiz videolarının tamamında izleyenin dikkatini dağıtacak hiçbir unsura yer vermedik. Tamamen dikkat ve sağlık odağında videolar hazırladık.

ÖRNEK EGZERSİZLER

McKenzie - Ayakta


Ayakta duruş pozisyonunda bel eklem hareket açıklığını arttırma.

Kedi Deve Germesi


Omurga eklem hareket açıklığını arttırma.

Kalça Adduktör Kuvvetlendirme - İzometrik - Egzersiz Topu İle

Dizler arasında top sıkarak kalçanın iç tarafındaki kasları kuvvetlendirme.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROGRAMLAR

Egzersiz katalogu ve fotokopi egzersizleri kullanmak yerine, hastanın spesifik durumuna özgü bir egzersiz programı oluşturabilirsiniz. Böylece hastaya birçok hususu göz önünde bulundurarak bir tedavi sunmuş oluyorsunuz.

FAYDALI GERİ BİLDİRİM

Artık hastalarınızdan "Pek işe yaramadı gibi.", "Fena değildi.", "Kağıdımı kaybettim.” gibi cevaplar almak yerine daha net geri bildirimler almanızı sağlıyoruz. Hastaların videoları izleme rutinlerini kayıt altında tutup, programı her tamamladıklarında, ağrı ve uygulayabilirlik durumlarını kendilerinden geri bildirim alıyoruz.

HASTA TAKİP

Hastadan aldığımız geri bildirimleri size grafikleştirerek sunuyoruz. Böylece hızlı ve nitelikli durum değerlendirmesi yapmanızı sağlıyoruz. Buna göre hastanın bir sonraki egzersiz programını planlayabiliyorsunuz.

TASLAK PROGRAMLAR OLUŞTURMA

MoovBuddy'de uzmanların belirli tedavilerde çok kullandıkları programları taslak olarak kaydetmelerine olanak sağlıyoruz. Bir programı taslak olarak kaydettikten sonra, 10 sn içerisinde bir hastaya program oluşturabilirsiniz. Ayrıca MoovBuddy tarafından sunulan taslak programları kullanabilir, üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

KLİNİK ve BİREYSEL KULLANIM MODELİ

Sistemimize tekil uzman (doktor, fizyoterapist ve diğer sağlık uzmanı) ya da klinik olarak kaydolmak mümkündür. Klinik modelinde hesabınıza birden fazla uzman ekleyebilirken tekil uzman hesabından sadece bir uzman için hizmet alabilirsiniz.

OPSİYONEL ÖDEME

MoovBuddy ödeme opsiyonel olarak uzman ve hasta tarafından yapılabilir. Uzman tercihine göre program oluşturulurken, “Kendi hesabımdan ödemek istiyorum.” ya da “Ödemeyi hasta yapsın.” seçeneklerinden birini seçebilir.